Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Darbo teisė>Darbo sutarties keitimas

Darbo sutarties keitimas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Darbo sutarties vykdymo samprata. Darbo sutarties keitimas. Darbuotojo pareiga pačiam atlikti jam pavestą darbą. Darbo sutarties sąlygų pakeitimas. Laikinas darbo sąlygų pakeitimas ypatingais atvejais. Perkėlimas į kitą darbą prastovos atveju. Nušalinimas nuo darbo. Darbo sutarties vykdymo sustabdymas darbdaviui nevykdant savo įsipareigojimų. Išvados.

Ištrauka

Darbas padeda sukurti gerovę, realizuoti save, savo idėjas, gauti stabilias pajamas. Darbas tai viena svarbiausių ekonominių ir socialinių garantijų. Kiekvienos šiuolaikinės valstybės tikslas darbo teisės šakoje - nustatyti ir efektyviai taikyti tokias teisės normas, kurios užtikrintų darbuotojų saugumą.
Svarbi darbo proceso dalis yra darbo sutarties sudarymas. Taip pat šio proceso neatskiriama dalis yra teisingas darbo sutarties vykdymas. Darbo sutartis yra ta darbo teisės dalis, kuri reguliuoja darbuotojo ir darbdavio santykius. Tam, kad šie procesai vyktų sklandžiai būtinas teisinis reglamentavimas. Darbo sutarties surašymo faktas garantuoja, kad abiejų sutarties šalių interesus ir teises gins Lietuvos Respublikos įstatymai. Lietuvos Respublikos Konstitucija skelbia, kad kiekvienas žmogus gali laisvai pasirinkti darbą bei verslą ir turi teisę turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas, gauti teisingą apmokėjimą už darbą ir socialinę apsaugą nedarbo atveju. Darbo sutarties įstatymas užtikrina, kad tas darbas visada turi būti paremtas darbo santykių šalių lygybe.
Darbo sutartis ar jos sąlygos gali būti keičiamos. Teisę į darbo sutarties keitimą nustato daugelis teisės aktų, galiojančių Lietuvoje. Darbo sutarties teisinius keitimo procesus reglamentuoja Lietuvos Respublikos Konstitucija. Darbo kodekse, kituose norminiuose, tarp jų ir lokaliniuose, teisės aktuose yra konkretizuojama konstitucinė teisė į darbo sutarties keitimą. Apie darbo sutarties keitimą ir yra mano darbas.
Darbo objektas- teisiniais aktais reglamentuojamas darbo sutarties vykdymas ir jos keitimas.
Darbo tikslas- remiantis Darbo Kodekso nuostatomis, pateikti darbo sutarties keitimo analizę.
Darbo uždaviniai:
1. Pateikti darbo sutarties vykdymo sampratą.
2. Detaliai išanalizuoti darbo sutarties keitimą, jo sąlygas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDarbo teisės referatas
KategorijaTeisė >  Darbo teisė
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis26.08 KB
AutoriusAuksuolė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo sutarties keitimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą